VantaCMS

Size Özel İçerik Yönetim Sistemi

VantaCMS 100% modüler yapısı ile tüm sektörlere istenilen şekilde uyarlanabilen, piyasada bulunan diğer CMS sistemlerine göre SEO uyumluluğu ve yönetilebilirliği noktalarında en güncel teknolojik yapılar kullanılarak geliştirilmiş bir Content Management System yazılımıdır.

Google Analytics ile entegre olarak çalışabilen ve anlık bilgileri Dashboard aracılığı ile kullanıcıya sunabilen bir yapıya sahiptir.

VantaCMS Tanıtım Dökümanı

Ferman Otelleri

MS Group bünyesindeki tüm otelleri için tasarım çalışmaları, altyapı geliştirmeleri ve Vanta CMS ile müşterimizin tüm taleplerine en doğru ve ergonomik çözümleri sunduk.

Müşterimize, Ferman Pera, Ferman Old City, Ferman Konak, Feman Hilal Taksim ve yapım aşamasında diğer otelleri için çözümlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Projeyi görüntüle

Spring Near East Mfg. Co. Ltd.

Moda ve tekstilin birleştiği noktada çok önemli bir pozisyona sahip olan müşterimize tasarım çözümleri, kurumsal web sitesi tasarım,yazıılım ve uygulama, b2b sistem tasraımı alanlarında hizmetler sunduk.

Müşterimize sunmuş olduğumuz tasarımlar ile birlikte yeni projelerde beraber çalışmaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin İlk Sokak Kütüphane Temalı Kafesi “Kafe Baykuş”

Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ele aldığımız Kafe Baykuş dijital dönüşüm projelerinin ilki olan web sitesi yayına alındı.

Analiz, Tasarım/Uygulama, Altyapı/Yazılım gibi baştan uca tüm süreçlerde VantaWorks ekibi ve Kafe Baykuş ekibinin interaktif çalışması ve doğru zaman planlaması ile kısa bir zamanda bu proje hayata geçirildi. Projeye entegre edilen modüler içerik yönetim sistemimiz VantaCMS ile Kafe Baykuş ekibinin bundan sonraki sürecide oldukça kolay ve doğru yönetmesi sağlanıyor.

Projeyi görüntüle

Tekcan Avukatlık Bürosu

Kuruluşundan itibaren hızla büyümeye devam eden Tekcan Avukatlık Bürosu, kurumsal web sitesi tasarım, yazılım ve uygulaması noktasında firmamızı tercih etmiş olup dijital çözümlerde iş ortağı olarak VANTAWORKS ile çalışmaya devam etmektedir.

Projeyi görüntüle
VANTAWORKS